Wellness víkend pro dva

Slevy na pobyty

Wellness víkend pro dva se slevou 35%Bohatý relaxační víkend se slevou 35% si užijete pokud si včas zarezervujete wellness víkend pro dva. Na tento pobyt také vystavujeme dárkové poukazy s platností 12 měsíců.

Wellness víkend pro dva obsahuje

Objednat dnes za 3000 Kč

To vše za 3000 Kč. Včasným nákupem zlevněného víkendového wellness pobytu se slevou 35% ušetříte více jak 1620 Kč.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje všechny pokoje se sprchou a WC. Dva s balkonem a jeden s kuchyňkou a jídelním koutem. Neúčtujeme neobsazená lůžka - cena zlevněného wellness víkendu pro dva je konečná. V celém penzionu je 100% pokrytí wifi zdarma.

Popis stravování
snídaně v ceně, výběr z menu. Možnost zajištění obědů i večeří. 3× restaurace i s venkovním posezením v Bystrém od penzionu 5 minut procházkou. Vybavená kuchyňka ve společenské místnosti, volně přístupná z každého pokoje.

Stručný popis vybavení penzionu Bystré
Oplocená zahrada u penzionu s dětskými domečky se skluzavkou, pískoviště, venkovní bazén, venkovní krb s posezením. V objektu penzionu - dětská herna, floating, skořicové zábaly, klasické masáže, infra sauna, lymfatické masáže, solárium, medové masáže, úschova jízdních kol zdarma.

Koupání
mimo vlastního venkovního bazénu, přírodní koupání v rybníku ve volné přírodě od penzionu vzdáleného cca 10 minut na kole.

Turistika
Seznam aktivit ve volném čase při wellness víkendu se slevou v penzionu Bystré najdete v sekci aktivity při ubytování na Vysočině. Věříme, že si vybere každý a jsme přesvědčeni o tom, že u nás v penzionu v Bystrém nebudete hledat kudy z nudy.

Lyžování
Na Vysočinu bývá zima se sněhem i mrazem štědrá proto vyznavači běžeckého nebo sjezdového lyžování tuto nabídku nepřehlédněte. Běžky můžete v zimě nazout už u penzionu, v Panském lese je každý rok vyježděná běžecká trasa. Provoz na několika nejbližších sjezdovkách v okolí penzionu sledujte prostřednictvím webových kamer v sekci sjezdovky na Vysočině a až ráno po snídani se rozhodněte na kterou sjezdovku si vyrazíte zalyžovat.

Parkování
před penzionem na parkovišti, za plotem na zahradě penzionu oba způsoby parkování jsou zdarma.

 

Důležité upozornění
mimo venkovních prostor se v penzionu nekouří. Ubytovací poplatek městu Bystré je v ceně, cena wellness víkendu je konečná. Den nástupu nemusí být zrovna pátek, může být kterýkoliv den v týdnu.

Objednat tento zlevněný pobyt dnes

Objednávka


Vystavit dárkový poukaz na zlevněný pobyt
Zaškrtněte v případě, že chcete zaslat i dárkový poukaz.
* Vaše jméno:

* Váš e-mail:

* Předmět:

Poznámka, dodatek zprávy:


Pole označená * je nutné vyplnit, jinak nebude zpráva odeslána.