Slevové programy

Seznam možností využití slevových programů při pobytu např. o dovolené na Vysočině do kterých jsou  penzion a Relax centrum zapojeny. Pro seniory věkem bude jistě výhodou předložit platný Senior pas. Rodiny s dětmi rády využívají slevy na rodinné pasy. Na slevové programy poskytované u nás ani na provoz či vybavení nepřispívá stát ani EU. Všechny slevy jsou dotované z našich zdrojů.

Tvrdíte, že žádnou kartu slevových programů ještě nemáte? Nezoufejte, zlevnili jsme některé relaxační pobyty. Využijte dočasné slevy na pobyty ve výši až 50% a užívejte si krásného pobytu na Vysočině v Bystrém, v penzionu s relaxačním centrem v objektu.
Senior pasy 55+

Slevové programy

Senior pasy 55+Vlastníte-li Senior pasy a je Vám 55 let a více garantujeme Vám slevy po celý rok ve slevovém programu Senior pas 55+. Slevy v penzionu můžete uplatnit na ubytování (pokud nevyužijete jinou - pro Vás výhodnější slevu) a procedury v našem Relax centru, které je v objektu penzionu v Bystrém.

Celý článek...
 

Rodinné pasy

Slevové programy

slevovy-program-rodinne-pasyVlastníte-li RODINNÉ PASY garantujeme Vám slevy po celý rok bez omezení termínů ubytování. Slevy v penzionu můžete uplatnit na ubytování (pokud nevyužijete jinou - pro Vás výhodnější slevu) a procedury v našem relaxačním wellness centru, které je v objektu penzionu v Bystrém.

Celý článek...