Senior pasy 55+

Slevové programy

Označení pro senior pasy 55+Vlastníte-li Senior pasy a je Vám 55 let a více garantujeme Vám slevy po celý rok ve slevovém programu Senior pas 55+. Slevy v penzionu můžete uplatnit na ubytování (pokud nevyužijete jinou - pro Vás výhodnější slevu) a procedury v našem Relax centru, které je v objektu penzionu v Bystrém.

Tvrdíte, že Senior pas ještě nemáte? Nezoufejte, nyní jsme zlevnili některé relaxační pobyty i pro seniory až o 50%. Nabídka těchto i seniorských pobytů je v sekci slevy na pobyty.

Garantované slevy na Senior pasy 55+

  • sleva na ubytování ve výši 10% při ubytování na 2 noci
  • sleva na ubytování ve výši 15% při délce pobytu 3 - 6 nocí
  • sleva 10% na floating, skořicové zábaly, medové masáže, infarsaunu, lymfatické masáže, solárium, klasické masáže a další procedury Relax centra, které je v objektu penzionu v Bystrém.

Výše uvedené slevy z cen uvedených v ceníku ubytování a ceníku wellness platí po celý rok.

Bonusová sleva 50% na pobyty pro seniory bez Senior pasu

  • sleva na ubytování ve výši 50% při ubytování na 7 nocí včetně snídaní, libovolný nástupní den pobytu
  • sleva 50% pro znalce floatingu a proto na floating 60´ případně i 90´, skořicové zábaly... detail slevy na wellness pobyt.

Bonusová sleva 46% na pobyt pro seniory bez Senior pasu

  • sleva na ubytování ve výši 46% při ubytování na 5 nocí včetně snídaní
  • sleva 46% pro znalce floatingu a proto na floating 60´nebo i 90´, skořicové zábaly a další příjemné lázeňské procedury. Podrobnosti o zlevněném relaxačním pobytu.

Platnost bonusové slevy z cen uvedených v ceníku ubytování a ceníku wellness platí do obsazení vymezené části kapacity penzionu. Senioři, informujte se prosím o volném termínu na níže uvedených tel. číslech nebo mailem.

Chcete-li sestavit originální pobyt vzhledem k Vašemu zdravotnímu stavu, napište nebo zavolejte, rádi vyhovíme.

Slevu na Senior pasy poskytneme

v případě, že je objednávka odeslaná pomocí tohoto formuláře nebo telefonicky (731165684 či 739000926).

V jiných případech objednání např: přes cestovní portály, cestovní kanceláře a další jim podobné zprostředkovatele pobytů slevu neposkytujeme. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.