Rodinná dovolená na Vysočině

Slevy na pobyty

Rodinný pobyt obsahuje

  • 4× ubytování 2 osoby včetně snídaní
  • 4× ubytování 1 dítě do 12 let včetně snídaní
  • 1× skořicový zábal Weyergans nebo 1 hod. floating
  • 1× lymfatická masáž obličeje nebo 30 min. infra sauna
  • nástup na pobyt: kterýkoliv den mimo soboty

Objednat dnes za 3950 Kč

Cena pobytu: 3950 Kč

Ubytování
Třílůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje všechny pokoje se sprchou a WC. Jeden z nich s balkonem a jeden s kuchyňkou a jídelním koutem. Neúčtujeme neobsazená lůžka - cena zlevněného rodinného pobytu je konečná. V celém penzionu je 100% pokrytí wifi zdarma.

Popis stravování
snídaně v ceně, výběr z menu. Možnost zajištění obědů i večeří. 3× restaurace i s venkovním posezením v Bystrém od penzionu 5 minut procházkou. Vybavená kuchyňka ve společenské místnosti, volně přístupná z každého pokoje.

Stručný popis vybavení penzionu Bystré
Oplocená zahrada u penzionu s dětskými domečky se skluzavkou, pískoviště, venkovní bazén, venkovní krb s posezením. V objektu penzionu - dětská herna, floating, skořicové zábaly, klasické masáže, infra sauna, lymfatické masáže, solárium, medové masáže, úschova jízdních kol zdarma.

Letní koupání
mimo vlastního venkovního bazénu, přírodní koupání v rybníku ve volné přírodě od penzionu vzdáleného cca 10 minut na kole.

Turistika
Seznam aktivit ve volném čase při zlevněném relaxačním pobytu pro dva v penzionu Bystré najdete v sekci aktivity při ubytování na Vysočině. Věříme, že si vybere každý a jsme přesvědčeni o tom, že u nás v penzionu v Bystrém nebudete hledat kudy z nudy.

Lyžování v zimě
Na Vysočinu bývá zima se sněhem i mrazem štědrá proto vyznavači běžeckého nebo sjezdového lyžování tuto nabídku nepřehlédněte. Běžky můžete v zimě nazout už u penzionu, v Panském lese je každý rok vyježděná běžecká trasa. Provoz na několika nejbližších sjezdovkách v okolí penzionu sledujte prostřednictvím webových kamer v sekci sjezdovky na Vysočině a až ráno po snídani se rozhodněte na kterou sjezdovku si vyrazíte zalyžovat.

Parkování
před penzionem na parkovišti, za plotem na zahradě penzionu oba způsoby parkování jsou zdarma.

Důležité upozornění
mimo venkovních prostor se v penzionu nekouří. Ubytovací poplatek městu Bystré je v ceně, cena rodinného pobytu je konečná.

  • nástup na pobyt: kterýkoliv den mimo soboty

Objednat tento zlevněný pobyt dnes

Objednávka


Vystavit dárkový poukaz na zlevněný pobyt
Zaškrtněte v případě, že chcete zaslat i dárkový poukaz.
* Vaše jméno:

* Váš e-mail:

* Předmět:

Poznámka, dodatek zprávy:


Pole označená * je nutné vyplnit, jinak nebude zpráva odeslána.