Relaxační wellness centrum

Přímo v penzionu v relaxačním wellness centru si můžete dopřát několika druhů masáží, solárium, infra sauny nebo si můžete lehnout a relaxovat na husté slané vodní hladině ve floatingu, jediném floatingu v pardubickém kraji. Budete-li si přát zábaly tak Vás ráno před výletem zabalíme do skořicového zábalu.
Floating

FloatingPodstatou příjemné relaxace ve floatingu je uzavřený prostor (není podmínkou, víko si můžete sami snadno kdykoliv otevřít nebo zase zavřít) a hodně hustá slaná voda složením podobná Mrtvému moři. Uvnitř floatingu si můžete zapnout relaxační hudbu, zhasnout nebo nechat rozsvícené světlo.  Jako nadstandardní vybavení v našem floatingu v penzionu v Bystrém (jedinému floatingu v Pardubickém kraji) jsou vodní sloupce, vířivka a dorozumívací zařízení s obsluhou intercom. Floating v Bystrém svou plnou výbavou patří mezi ty nejlépe vybavené floatingy v České republice.

Celý článek...
 

Jak na floating

Jak a proč floatingZážitek z floatingu nelze přirovnat k ničemu, co jste dosud prožili. Zkusíme-li přirovnávat, nabízí se příjemné ranní probuzení, kdy jste plní síly a radosti, odpočatí a s chutí do nového dne. Floating je metodou relaxace, která Vám dovoluje uvolnit se a zrelaxovat velice rychle a účinně, fyzicky i psychicky. Základem je rychlé a důkladné uvolnění veškerého svalstva. Člověka nic netlačí, necítí tíhu a je mu lehce, stav beztíže je sám o sobě natolik příjemný, že navozuje pocity vnitřní pohody, harmonie a relaxace...

Celý článek...
 

Skořicové zábaly Weyergans

Skořicové zábaly v Relax centru v Bystrém provádíme způsobem splňující certifikaci německé firmy Weyergans. Po několika kvalitních skořicových zábalech Weyergans zejména u delších pobytů je vhodné si s sebou zabalit o číslo až dvě (dle Vaší postavy) menší sukni nebo kalhoty.

Celý článek...
 

Medové masáže

Medové masážeMedové masáže působí léčivou silou medu přes pokožkou přímo na celý organismus. Svým očistným působením osvobozuje tělo od toxinů a obnovuje jeho detoxikační schopnosti. Přes reflexní zóny zad medové masáže stimulují činnost orgánů těla a mohou se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob.

Celý článek...
 

Lymfatické masáže

Lymfatické masáže se provádí na problematických partiích těla podtlakem pomocí  baněk připojených na přístroj Starvac. Ta napomáhá také k uvolnění nadbytečného tuku, který se následně odplavuje lymfou. Vyšším podtlakem se zlepšuje pružnost pokožky a zpevňuje se podkožní vazivo.

Celý článek...
 

Infra sauna

V relaxačním wellness centru je i infra saunaInfra sauna je určená jak pro potící, tak i léčebné procedury. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu jako má klasická sauna. Lze doporučit pro nemocné hypertenzí nebo diabetiky. Infra sauna má výborné celkové léčebné účinky. Infračervený tepelný systém je již mnoho let využíván v medicíně.

Celý článek...
 

Masáže

Jedná se o klasické masáže. Může se provádět masáže celých zad, masáže šíje, beder, či jiných partií podle potřeby klienta nebo doporučení masérky.Tento druh masáží (nazývané také jako klasické masáže) provádíme jako techniku prevence. Dochází při ní k odstranění odumřelých buněk pokožky a tím se uvolňují vývody potních a mízních žlázek. Zlepší se prokrvení kůže, dýchání kůže, dochází ke zvýšenému přísunu kyslíku.

Celý článek...
 

Solárium UWE

V relaxačním wellness centru opaluje solárium UWEBezpečné opáleni v soláriu UWE se můžete vrátit z dovolené nebo z wellness pobytu. Ke komfortu opalování v našem soláriu přispěje i centrální odvod teplého vzduchu mimo místnost ven z penzionu.

Celý článek...