Relaxační pobyt pro dva - zlevněno

Slevy na pobyty

Relaxační pobyt se slevou 40%Bohatý relaxační pobyt se slevou 40% si užijete pokud si včas zarezervujete Relaxační pobyt pro dva. Na tento pobyt též vystavujeme dárkové poukazy s platností 12 měsíců.

Relaxační pobyt pro dva obsahuje

 • 2× ubytování 2 osoby
 • 4× snídaně
 • skořicový zábal nebo 1 hod. floating
 • 2× infrasauna 30 min.
 • 2× lymfatické masáže obličeje
 • sleva 10% na případné dokoupení oblíbených procedur při pobytu
 • dny nástupu na pobyt: neděle až středa za 1699 Kč
 • dny nástupu na pobyt: čtvrtek až sobota za 1999 Kč

Objednat dnes za 1699 Kč

To vše za 1699 Kč. Včasným nákupem zlevněného relaxačního pobytu pro dva se slevou 40% ušetříte více jak 1200 Kč.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje všechny pokoje se sprchou a WC. Dva s balkonem a jeden s kuchyňkou a jídelním koutem. Neúčtujeme neobsazená lůžka - cena zlevněného relaxačního pobytu pro dva je konečná. V celém penzionu je 100% pokrytí wifi zdarma.

Popis stravování
snídaně v ceně, výběr z menu. Možnost zajištění obědů i večeří. 3× restaurace i s venkovním posezením v Bystrém od penzionu 5 minut procházkou. Vybavená kuchyňka ve společenské místnosti, volně přístupná z každého pokoje.

Stručný popis vybavení penzionu Bystré
Oplocená zahrada u penzionu s dětskými domečky se skluzavkou, pískoviště, venkovní bazén, venkovní krb s posezením. V objektu penzionu - dětská herna, floating, skořicové zábaly, klasické masáže, infra sauna, lymfatické masáže, solárium, medové masáže, úschova jízdních kol zdarma.

Koupání
mimo vlastního venkovního bazénu, přírodní koupání v rybníku ve volné přírodě od penzionu vzdáleného cca 10 minut na kole.

Turistika
Seznam aktivit ve volném čase při zlevněném relaxačním pobytu pro dva v penzionu Bystré najdete v sekci aktivity při ubytování na Vysočině. Věříme, že si vybere každý a jsme přesvědčeni o tom, že u nás v penzionu v Bystrém nebudete hledat kudy z nudy.

Lyžování
Na Vysočinu bývá zima se sněhem i mrazem štědrá proto vyznavači běžeckého nebo sjezdového lyžování tuto nabídku nepřehlédněte. Běžky můžete v zimě nazout už u penzionu, v Panském lese je každý rok vyježděná běžecká trasa. Provoz na několika nejbližších sjezdovkách v okolí penzionu sledujte prostřednictvím webových kamer v sekci sjezdovky na Vysočině a až ráno po snídani se rozhodněte na kterou sjezdovku si vyrazíte zalyžovat.

Parkování
před penzionem na parkovišti, za plotem na zahradě penzionu oba způsoby parkování jsou zdarma.

Důležité upozornění
mimo venkovních prostor se v penzionu nekouří. Ubytovací poplatek městu Bystré je v ceně, cena relaxačního pobytu pro dva je konečná.

 • Dny nástupu na pobyt:
 • neděle až středa za 1699 Kč/pobyt
 • čtvrtek až sobota za 1999 Kč/pobyt

Objednat tento zlevněný pobyt dnes

Objednávka


Vystavit dárkový poukaz na zlevněný pobyt
Zaškrtněte v případě, že chcete zaslat i dárkový poukaz.
* Vaše jméno:

* Váš e-mail:

* Předmět:

Poznámka, dodatek zprávy:


Pole označená * je nutné vyplnit, jinak nebude zpráva odeslána.