Relax v rodinném penzionu na Vysočině

Slevy na pobyty

Relax pobyt v rodinném penzionu obsahuje

  • 2× ubytování 1 osoby včetně snídaní
  • 1× skořicový zábal Weyergans nebo 1 hod. floating
  • 1× lymfatické masáže obličeje nebo 30 min infra sauna
  • nástup na pobyt: kdykoliv mimo soboty

Objednat dnes za 1200 Kč

Cena: 1200 Kč/osoba

Ubytování
dvoulůžkové pokoje všechny pokoje se sprchou a WC. Jeden z nich s balkonem. Neúčtujeme neobsazená lůžka - cena zlevněného relaxačního pobytu je konečná. V celém penzionu je 100% pokrytí wifi zdarma.

Popis stravování
snídaně v ceně, výběr z menu. Možnost zajištění obědů i večeří. 3× restaurace i s venkovním posezením v Bystrém od penzionu 5 minut procházkou. Vybavená kuchyňka ve společenské místnosti, volně přístupná z každého pokoje.

Stručný popis vybavení penzionu Bystré
Oplocená zahrada u penzionu s dětskými domečky se skluzavkou, pískoviště, venkovní bazén, venkovní krb s posezením. V objektu penzionu - dětská herna, floating, skořicové zábaly, klasické masáže, infra sauna, lymfatické masáže, solárium, medové masáže, úschova jízdních kol zdarma.

Koupání
mimo vlastního venkovního bazénu, přírodní koupání v rybníku ve volné přírodě od penzionu vzdáleného cca 10 minut na kole.

Turistika
Seznam aktivit ve volném čase při zlevněném relaxačním pobytu v rodinném penzionu Bystré najdete v sekci aktivity při ubytování na Vysočině. Věříme, že si vybere každý a jsme přesvědčeni o tom, že u nás v penzionu v Bystrém nebudete hledat kudy z nudy.

Lyžování
Na Vysočinu bývá zima se sněhem i mrazem štědrá proto vyznavači běžeckého nebo sjezdového lyžování tuto nabídku nepřehlédněte. Běžky můžete v zimě nazout už u penzionu, v Panském lese je každý rok vyježděná běžecká trasa. Provoz na několika nejbližších sjezdovkách v okolí penzionu sledujte prostřednictvím webových kamer v sekci sjezdovky na Vysočině a až ráno po snídani se rozhodněte na kterou sjezdovku si vyrazíte zalyžovat.

Parkování
před penzionem na parkovišti, za plotem na zahradě penzionu oba způsoby parkování jsou zdarma.

Důležité upozornění
mimo venkovních prostor se v penzionu nekouří. Ubytovací poplatek městu Bystré je v ceně, cena relaxačního pobytu je konečná.

  • nástup na pobyt: kdykoliv mimo sobotu

Objednat tento zlevněný pobyt dnes

Objednávka


Vystavit dárkový poukaz na zlevněný pobyt
Zaškrtněte v případě, že chcete zaslat i dárkový poukaz.
* Vaše jméno:

* Váš e-mail:

* Předmět:

Poznámka, dodatek zprávy:


Pole označená * je nutné vyplnit, jinak nebude zpráva odeslána.