Pokoje

Penzion a Relax centrum Kubíčkovi v Bystrém na Vysočině nabízí po celý rok k ubytování 3 dvoulůžkové, 2 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje.

Všech 7 pokojů mají vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem a tv. Na pokojích a v celém penzionu je wifi signál zdarma. Na dvou pokojích je balkon. Na jednom čtyřlůžkovém pokoji je vybavená kuchyňka a jídelní kout.

Ze všech pokojů je volný přístup do společenské místnosti kde je vybavená kuchyňka, automat na míchané nápoje a zde podáváme snídaně.

V penzionu je mimo jiné i dětská herna a relaxační wellness centrum.
č. 1

Ubytování v penzionu, pokoj s kuchyní a jídelním koutem

Čtyřlůžkový pokoj s možností ubytovat až 4 osoby. Vybavená kuchyňská linka, indukční vařič, lednice s mrazničkou, mikrovlnka, varná konvice. Jídelní kout. Možnost dětské postýlky. Na tento pokoj nelze dát přistýlka.

Více o ubytování...
 

č. 2

Ubytování v penzionu, levá strana pokoje Ubytování v penzionu, pravá strana pokoje

Čtyřlůžkový pokoj je náš největší pokoj situovaný na jih na oknech se žaluziemi s předsíňkou, soc. zařízením, tv a wifi zdarma. Ubytování můžeme připravit i pro 5 osob - přidáme lůžko. V případě, že jsou v penzionu obsazeny všechny lůžka (20) lze sem dát přistýlka. Vejdou se sem i  dětské postýlky.

Více o ubytování...
 

č. 3

Ubytování v penzionu, na pokoji TV Ubytování v penzionu, na všech pokojích předsíň s koupelnouUbytování v penzionu, pokoj pro dva

Dvoulůžkový pokoj v přízemí orientovaný na jih na oknech se žaluziemi s předsíňkou, soc. zařízením, tv a wifi zdarma. V penzionu je nejmenším pokojem, ovšem co se týče prostoru splňuje hotelové standardy k ubytování 2 osob. Na tento pokoj nepřidáváme přistýlku.

Více o ubytování...
 

č. 4

Penzion a Relax centrum Kubíčkovi - ubytování v pokoji č. 4

Dvoulůžkový pokoj s balkonem situovaný na sever, na oknech žaluzie, předsíňka, soc. zařízení, tv a wifi zdarma. Možnost ubytování 3 osob, lze přidat 1 lůžko, v případě obsazení všech lůžek v penzionu (20), přidáme přistýlku. Pro malé děti připravíme dětskou postýlku.

Více o ubytování...
 

č. 5

Ubytování v penzionu, na všech pokojích soc. zařízeníUbytování v penzionu, na všech pokojích jsou sprchové koutyPokoj č.5

Třílůžkový pokoj s balkonem na sever, předsíňkou, soc. zařízením, tv a wifi zdarma. Ubytování třeba i 4 osob, lze přidat 1 lůžko, v případě obsazení všech lůžek v penzionu (20), přidáme přistýlku. Vejde se i dětská postýlka.

Více o ubytování v penzionu na pokoji...
 

č. 6

Penzion a Relax centrum Kubíčkovi - ubytování v pokoji č. 6

Třílůžkový pokoj situovaný na jih se žaluziemi na oknech s předsíňkou, soc. zařízením, tv a wifi zdarma. Ubytování i 4 osob, lze přidat 1 lůžko, v případě obsazení všech lůžek v penzionu (20), přidáme přistýlku. Může být dětská postýlka.

Více o ubytování...
 

č. 7

Penzion a Relax centrum Kubíčkovi - ubytování v pokoji č.7

Dvoulůžkový pokoj na jih s žaluziemi na zastínění, předsíňka, soc. zařízení, tv a wifi zdarma umožní ubytování třeba i 3 osob,  lze přidat 1 lůžko, v případě obsazení všech lůžek v penzionu (20), přidáme přistýlku. Pro malé děti připravíme dětskou postýlku.

Více o ubytování...