Info k ubytování

Nástup na ubytování

Nástup na ubytování je od 14:00 do 18:00 hod. nebo dle telefonické dohody se dá příjezd posunout i do pozdějších hodin.

Ukončení ubytování

Předání Vašeho pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

Prodloužení ubytování

Chcete-li prodloužit ubytování (nutné domluvit již při závazné rezervaci ubytování) do 15:00 účtujeme příplatek 150,-Kč lůžko nebo do 18:00 účtujeme příplatek 200,-Kč lůžko

Závazná rezervace ubytování

Závaznou rezervaci můžete uzavřít pomocí kontaktního formuláře. Pro závaznou rezervaci požadujeme proplatit vystavenou fakturu v plné výši ceny pobytu. Vzhledem k tomu, že nemáme EET neinkasujeme žádnou hotovostní platbu ani doplatky. Fakturu posíláme v příloze mailu se zachovanou historií komunikace.

Proplacená faktura garantuje, že

  • pokoj nebudeme v rezervovaném termínu nabízet jako volný
  • tento pokoj "neobsadíme" jiným třeba i dražším nebo delším pobytem
  • Vaše rezervace ubytování bude dodržena v objednaném termínu

Zrušení závazné rezervace ubytování

Při zrušení závazné rezervace ubytování v době 7 dnů před nástupem na ubytování je proplacená částka za pobyt nevratná.
Při zrušení závazné rezervace ubytování v době 7 - 14 dnů před nástupem na ubytování je proplacená částka za pobyt vratná ve výši 50%.
Při zrušení závazné rezervace ubytování v době více jak 14 dnů před nástupem na ubytování je proplacená částka za pobyt vratná v plné výši.

V případě, že po stornování závazné rezervace ubytování se podaří pokoj/e obsadíit jinými hosty ve stejném počtu na stejnou délku ubytování, proplacenou částku za pobyt vracíme samozřejmě v plné výši.

Celý penzion je nekuřácký

Kouří se jen venku nebo na balkoně. Při porušení tohoto zákazu hrozí pokuta za hrubé porušení požárního řádu a okamžité ukončení pobytu bez náhrady. Neukázněným kuřákům doporučujeme hledejte si ubytování jinde.

Domácí mazlíčky a jakákoliv zvířátka v penzionu neubytujeme.