Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na wellness pobyty - Dárkové poukazy na masáže a jiné kúry - Dárkové poukazy na dovolenou - Dárkové poukazy kreditní

Dárkové poukazyVystavujeme dárkové poukazy k narozeninám, svátku dárkové poukazy pro ženy i muže. Po potvrzení objednávky Vám pošleme bankovní údaje a po převodu částky na účet dárkové poukazy zpravidla ještě ten den posíláme Českou poštou.

Prosím nezapomeňte proto v objednávce uvést poštovní adresu na kterou bude dárkový poukaz doručen.

Dárkový poukaz za 5 minut 12

Pro ty co dárkový poukaz objednávají na poslední chvíli stačí v příloze mailu zaslat stvrzenku o bankovním převodu. Obratem obdržíte odkaz na okamžité vytištění dárkového poukazu.

Platnost dárkových poukazů je 12 měsíců od uhrazení, aby obdarovaní tímto vhodným dárkem měli dost času si vybrat termín kdy dárkový poukaz vyčerpat. Je-li v objednávce uvedeno, že se jedná o vánoční dárkový poukaz bude platnost dárkových poukazů na vánoce 2016 prodloužena až do 31.12.2017.

Níže je uvedeno několik variant jaké poukazy vystavujeme a jak takové dárkové poukazy jednoduše objednat.

 

Dárkové poukazy na víkendové nebo delší wellness pobyty

Máte-li vybráno, pošlete v objednávku s wellness pobyty v této podobě:
Např. dva dárkové poukazy na 2x wellness víkend Klasik na 2 noci... apod.

 

Dárkový poukaz na zlevněné pobyty nebo na pobyty ve slevě

Jednoduše darujte dárkový poukaz na pobyty ve slevě jako vhodný dárek.
Např. objednávám 1x dárkový poukaz na zlevněný relaxační pobyt pro dva se slevou 46%  nebo chci využít slevy na pobyty a objednat dárkový poukaz na relax pobyt se slevou 40%... apod.

 

 

Dárkové poukazy na masáže a další procedury

V objednávce dárkových poukazů např. na masáže uveďte počet dárkových poukazů, kolik a jaké procedury. Procedury můžet vybírat i podle ceníku wellness kde jsou všechny uvedeny.
Například dva dárkové poukazy na masáže záda šíje 1×30´ nebo 2 dárkové poukazy na floating 1×60´... apod.

 

 

Dárkové poukazy na ubytování, dovolenou

Objednání je stejné jako, když rezervujete pokoj. Kolik nocí, počet lůžek, eventuálně č. pokoje. Termín si většinou určí obdarovaný.
Např. 2 dárkové poukazy na týdenní dovolenou dvou dospělých osob a jedno dítě do 12 let na lůžku... apod.

 

 

Dárkové poukazy kreditní

Dárkové poukazy kreditní to jsou poukazy v určité hodnotě (např. dárkové poukazy za 1500 Kč) u kterých si cenu dárkového poukazu určíte sami. Stačí napsat jakou hodnotu má dárkový poukaz mít. Obdarovaný si sám vybere za co bude chtít dárkový poukaz vyčerpat dle platného ceníku.
Například: 1× dárkový poukaz za 3000 Kč... nebo 1× dárkový poukaz za 2000 Kč apod.