Bonus k ubytování pro každého

AKCE NA PODZIM 2015 - FIRST MINUTE

BonusAkce k ubytování pro každého hostaNic není nemožné v dnešní internetové době Facebooku, Google+ a dalších sociálních médií!

Staňte se také fanoušky - nic Vás to nestojí

U nás má teď každý (starší 12 let) šanci získat k nezlevněnému pobytu kredit 100 Kč/den plus snídani zdarma. Například při ubytování 2 osob na týden dostane každý snídaně zdarma, kredit 1400 Kč, který může libovolně vyčerpat v Relaxačním centru (součástí penzionu) dle vlastního výběru a také možnost získat stejný pobyt úplně zdarma. Veškeré podmínky a výhody se dozvíte dále.


Kdo ještě nemá jasné plány, kam letos na dovolenou, zde má řešení! Rezervujte si ubytování na Penzionu Bystré a ještě získáte bonusový kredit na každý den. Tímto máte vystaráno a z bonusu můžete čerpat svůj zasloužený odpočinek v Relaxačním centru.

Čím delší pobyt, tím více výhod pro Vás!

Jak na to?

Podmínkou je šíření tohoto článku prostřednictvím výše zmíněných médií – ať už se stanete fanoušky a sdílíte na Facebooku nebo přidělíte plus na Google+.
Všichni hosté, kteří toto splní před zahájením ubytování, budou moci využít kreditu.
Nezapomeňte, že výhodné je všechen kredit využít; nevyčerpaný kredit neproplácíme. Dále tyto výhody platí pouze pro dospělé osoby, osoby starší 12 let a na nezlevněné pobyty.

POZOR
To ještě není všechno!

Pošlete nám fotografii/e s námětem „Dovolená na Penzionu v Bystrém“ (se souhlasem na zveřejnění) nebo pošlete odkaz, kde jsou fotografie zveřejněny. Budeme rádi i za ty komické, ať se všichni zasmějeme a vytvoříme krásnou vzpomínkovou fotogalerii!

Pobyt zdarma pro věrné!

Kromě toho 1× ročně vyhodnotíme všechna tato zveřejněná média. Fotografie s nejvíce palci nahoru (like) či s nejvíce plusy (na Google+) dostane poukaz na pobyt zdarma ve stejné hodnotě, jaký již u nás strávil. Platnost poukazu bude 12 měsíců.

Budeme rádi, když se o své zážitky podělíte s ostatními i prostřednictvím krátké recenze, kterou zveřejníte na naší facebookové stránce nebo nám ji zašlete e-mailem. Velmi nám záleží na Vaší zpětné vazbě, abychom mohli napříště leccos vylepšit, a také jako důkaz, že skutečně slíbené výhody rozdáváme.