Aktivity při ubytování na Vysočině

Stručný výčet aktivit ve volném čase při ubytování v penzionu v Bystrém na Vysočině. Najdete zde tipy na výlety v okruhu do cca 35km při čerpání rodinné dovolené nebo wellness pobytu při toulkách Vysočinou. Věříme, že si vybere každý a jsme přesvědčeni o tom, že u nás v penzionu v Bystrém nebudou hledat kudy z nudy ani děti a ani dospělí.

Turistika   (64×)

Turistické záznamy o zajímavostech na Vysočině v radiusu do 35km od penzionu v Bystrém jsou řazeny náhodně a průběžně aktualizovány. Uvítáme připomínky, zážitky z dovolené  či wellness pobytu nebo komentáře k těmto turisticky zajímavým místům na Vysočině, Žďárských vrších Žďársku, Svitavsku a částečně Blanensku. Penzin a Relax centrum Kubíčkovi v Bystrém se totiž nachází na hranici těchto tří okresů.


Hrady, zámky, zříceniny   (18×)

Máte v plánu při ubytování na Vysočině navštívit některý z hradů, zámků či pustit uzdu fantazii při prohlídce několika zřícenin tehdejších hradů? Skoro u každého hradu zámku nebo zříceniny hradu najdete stručnou historii, polohu a další turisticky zajímavá místa v blízkém okolí. Už doma si můžete naplánovat výlety po hradech, zámcích nebo zříceninách při dovolené nebo wellness pobytu na Vysočině v penzionu v Bystrém.


Přehrady - vodní nádrže   (3×)

Najděte si vodní nádrže kde si můžete ulovit třeba kapra. Na jiné přehradě je možné navíc provozovat vodní sporty nebo se vykoupat a příjemně se v létě o dovolené osvěžit. Podél Vírské přehrady můžete vyrazit třeba na kole nebo na inline bruslích a kochat se překrásnou přírodou.


Westernová městečka   (2×)

Perfektně připravené rekvizity, otevřené saloony, kovbojové , indiáni a padouši. Neopakovatelná atmosféra Divokého západu popisována ve známých knihách K. Maye. Prostě pravý nefalšovaný western s několika dalšími atrakcemi pro děti i dospělé. To jsou westernová městečka v Boskovicích a ve Zvoli - výlet na celý den. Program westernového městečka v Boskovicích na recepci penzionu Bystré.


Rozhledny   (2×)

Rozhleden je v okolí penzionu Bystré několik, vybrali jsme jich jen pár a to ty rozhledny z kterých budete mít široký výhled nejen po Vysočině, Žďárských vrších, ale uvidíte i Jeseníky nebo Orlické hory.


Sjezdovky   (5×)

Před lyžováním Vám uděláme skořicové zábaly. Po návratu ze sjezdovky bude vyhřátá sauna nebo si můžete dát masáže či navštívit floating a pořádně se uvolnit a relaxovat ve vířivce s hustou a hodně slanou vodou.


Muzeum   (1×)

Nejbližší muzeum je od penzionu vzdáleno pouhých 100 metrů. Jedná se o bysterské minimuzeum Brtounova chalupa z roku 1723, která je dobově zařízená jako ševcovská dílna. Mimo jiné se v tomto mini muzeu natáčel jeden z příspěvků známého pořadu Toulavá kamera.


Hřiště v Bystrém   (2×)

Sportovně založení hosté mohou využít hned několik hřišť. Nabízí se zmínit se o víceúčelovém sportovním hřišti u sokolovny v Bystrém vzdálené od penzionu asi 250 metrů. Pro ubytované rodiny s dětmi je v Bystrém zdarma k dispozici nové dětské hřiště za farou slavnostně předané k užívání na začátku prázdnin v červenci 2011 dětské hřiště za sokolovnou.